Ostrzeżenie

The form #3 does not exist or it is not published.

Przetwarzanie danych

Administratorem Twoich danych jest Ośrodek Fundacji Światło-Życie "Akademia Sukcesu" z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Wielkopolska 20a, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 6341046851, REGON: 001376517 . W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z naborem oraz prowadzeniem warsztatów oraz zajęć.


Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z administratorem danych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Ośrodek w ramach zawieranych z Tobą umów.