AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

ZOSTAŃ MECENASEM SUKCESU!

         Program socjoterapeutyczny Akademii Sukcesu realizowany jest dzięki dobrowolnym datkom rodziców oraz wszystkich tych, którzy pragną wesprzeć drugiego człowieka w odkrywaniu poczucia własnej wartości. Dostrzegając potrzeby, pragnienie rozwoju oraz chęć zrozumienia siebie i otaczającego świata przez tych najmłodszych, zaproszamy do grona naszych kadetów również te dzieci, których rodzice na chwilę obecną nie mogą pokryć kosztów zajęć w grupach rozwojowych.

Dlatego pilnie poszukujemy Mecenasa Sukcesu, czyli konkretnej osoby, firmy, która wesprze rodzinę w opłaceniu zajęć dla dziecka w naszej Akademii. Zależy nam na tym, aby dziecko wiedziało, że za pomocą stoi konkretna osoba, która go wspiera, wierzy w jego sukces!


Miesięczny koszt uczestnictwa w Akademii to ok 100,00 - 120,00 zł. To niezbędna kwota do przeprowadzenia cotygodniowych zajęć socjoterapeutycznych pod okiem specjalisty. Ponadto dzieci oraz ich rodzice uczestniczą we wspólnych imprezach, warsztatach, prelekcjach itp.


Dlatego, jeśli masz pragnienie podzielenia się swoim sukcesem, zgłoś się do nas! To dzięki Tobie, młody człowiek może odnaleźć poczucie własnej wartości, a zmotywowany Twoim przykładem, uczyni w przyszłości nasz świat lepszym i piękniejszym!

 

       Osoby, które pomogą konkretnym dzieciom, trafią do naszej GALERII MECENASÓW SUKCESU oraz otrzymają od nas przepiękny dyplom z przyznanym tytułem MECENASA SUKCESU.

Szczegóły oraz więcej informacji u koordynatora projektu pod nr tel.  692 75 11 34, bądź e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Niecierpliwie i pełni nadziei czekamy na każdą pomoc i wsparcie naszego projektu!

 

Kierownik Akademii Sukcesu

Aurelia Golda

 

  1. Komentarze (3)

  2. Dodaj własne
This comment was minimized by the moderator on the site

Chce dołączyć do warsztatów

This comment was minimized by the moderator on the site

Może jeden!

Aurelia Golda
This comment was minimized by the moderator on the site

Witam. Czy w warsztatach dla rodziców muszą brać udział oboje rodziców czy może tylko jeden? Pozdrawiam.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację