AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

 

Aurelia Golda – pedagog resocjalizacji, socjoterapeuta, kierownik AKADEMII SUKCESU

Socjoterapeuta i wychowawca świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Ukończone studia magisterskie na kierunku: Pedagogika specjalna - resocjalizacja. Ukończone studia podyplomowe na kierunku: Socjoterapia.  Ukończone studia podyplomowe na kierunku: Grafika komputerowa. Kurs kwalifikacyjny – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła Szkołę Coachów Grupy SET w Warszawie. Przewodnik beskidzki oraz jurajski. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji czasu wolnego oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Uczestniczka Szkoły Trenerów Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii „Plus” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założycielka oraz kierownik Ośrodka Fundacji Światło-Życie AKADEMIA SUKCESU.

Adrianna Smołka – wychowawca, pedagog

Pedagog pracujący w obrębie zaburzeń Aspergera, wychowawca świetlicy szkolnej oraz pedagog (rewalidacja osób z spektrum autyzmu) w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janusza Korczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Wieloletni instruktor ZHP, organizator wypoczynku dzieci i młodzieży. Ukończone studia zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i edukacji informatycznej. Ukończone studia pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej. Ukończone studia podyplomowe - Edukacja i Rewalidacja osób niepełnosprawnych w tym osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Agnieszka Nowicka – psycholog

Ukończyła Psychologię na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach (specjalność kliniczna), oraz I etap Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Praktyki odbyła w Specjalistycznym Ośrodku Terapii Uzależnień dla młodzieży "Dom Nadziei" w Bytomiu oraz świetlicy socjoterapeutycznej "Ocalić Szansę" w Krakowie. Pracowała w świetlicy socjoterapeutycznej "SOS Pijarzy" w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne. Ukończone kursy i szkolenia: szkolenie "Wczesna Diagnoza Autyzmu" (Strefa Wsparcia Pedagoga), szkolenie "W pułapce nałogowych zachowań - kompendium wiedzy o uzależnieniach behawioralnych" (w ramach Programu Ministra Zdrowia), seminarium "Psychoterapia pozytywna w ujęciu transkulturowym", szkolenie "Coaching jako metoda rozwoju", szkolenie "Non-profit organizations", kurs szkoleniowy: "Podstawy teoretyczne i warsztatowe systemów Psychoterapeutycznych" (P/24/2010), udział w 10 warsztatach "ABC pracy z grupą", ukończenie 2-letniej Szkoły Animatora Ruchu Światło-Życie.

Mateusz Chomicki – psycholog

Ukończył psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku prowadząc konsultacje psychologiczne oraz terapię krótko i długoterminową pod regularną superwizją grupową. Kształci się w zakresie treningu interpersonalnego i komunikacji społecznej w Szkole Trenerów „Sieć”, prowadzi również warsztaty dla młodzieży ze szkoły specjalnej. Wiedzę i doświadczenia psychologiczne wykorzystuje w literackiej pracy twórczej.

Katarzyna Kędzierska – pedagog, wychowawca

Ukończone studia magisterskie na kierunku pedagogika: specjalizacja resocjalizacja KUL. Prowadzi liczne warsztaty craftowe dla rodziców z dziećmi na terenie Polski. Absolwentka „Fotoedukacji” w Katowicach oraz Akademii Filmowej AMA w Krakowie.

 

  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację