AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

NASZE WARTOŚCI

CZŁOWIEK

DSC 0048

(W Klubie Equi Verso)

W Akademii Sukcesu nadrzędną wartością jest człowiek, bez względu na to jaki jest, co robi i czego dokonał. O jego godności świadczy sam fakt istnienia. Dlatego głównym celem podejmowanych przez nas działań jest stwarzanie sytuacji sprzyjających budowaniu poczucia własnej wartości na szacunku do siebie oraz drugiego człowieka.

GRUPA

IMG 2863

(W Klubie "Equi Verso")

Zajęcia w Akademii Sukcesu opieramy na pracy w grupie. To dzięki wzajemnej życzliwości oraz atmosferze zaufania człowiek doświadcza pozytywnych emocji i nabiera pewności siebie. Podczas rozwijania swoich umiejętności oraz pokonywania trudności to grupa mobilizuje, stanowi wsparcie oraz jest świadkiem osobistego sukcesu.

ROZWÓJ

IMG 2892

(Piknik rodzinny)

Uważamy, że każdy człowiek ma prawo do osobistego rozwoju, u którego podstaw leży samopoznanie. W Akademii Sukcesu stwarzamy warunki do odkrycia kim jestem, poznania swoich cech osobowości i umiejętności. Pomagamy w pokonywaniu słabości, dzięki temu prowadzimy do osiągnięcia wyznaczonego celu – osobistego rozwoju.

SUKCES

IMG 6141

(Rodzinne warsztaty craftowe)

Jednym z przejawów dobrze ukształtowanego poczucia własnej wartości jest samoakceptacja, czyli uznanie swoich mocnych stron oraz pogodzenie się ze swoimi słabościami. Osoba, która czuje się wartościowa nie pozostaje jednak bierna wobec swoich wad i zalet. Każda słabość oraz talent staje się dla niej motywacją do podjęcia pracy nad sobą. W naszej Akademii sukces to nie bycie lepszym od innych, to osiągnięcie wyznaczonego celu oraz radość z pokonania własnych słabości i trudności.

  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację