AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

NASZA MISJA

Akademia Sukcesu jest odpowiedzią na pojawiający się problem niskiego poczucia własnej wartości wśród wielu ludzi współczesnego świata. Kultura i styl życia kreowany przez media nie pomagają w odkrywaniu własnej wartości, a to właśnie ona leży u podstaw osobistego sukcesu, zadowolenia z siebie i właściwych relacji z innymi. Wielu z nas ulega przekonaniu, że szczęście uzależnione jest od posiadania określonych produktów bądź zdobycia umiejętności potwierdzonych tytułami i dyplomami. Jednak różne sytuacje życiowe sprawiają, że pomimo to wielu ludzi wzrasta w poczuciu bycia nikim, kimś gorszym od innych. Wszystko zmierza ku temu, że zaczynamy swojej wartości szukać w tym, co mamy, a nie w tym, kim jesteśmy.

Dlatego za główny cel obraliśmy uświadomienie człowiekowi jego prawdziwej wartości, dostarczenie sytuacji, w których będzie mógł odnaleźć odpowiedz na pytanie kim jestem, rozwijać swoje talenty i umiejętności, gdzie doświadczy zrozumienia i miłości ze strony najbliższych oraz poczuje się lubiany i doceniany przez inne osoby.

IMG 6077M

(Rodzinne warsztaty craftowe)

  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację