AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Aby dodać wpis zarejestruj się na stronie lub zaloguj.

Możesz też wybrać logowanie jednym kliknięciem poprzez sieci społecznościowe!

Ostatnie posty

WARSZTATY: POZYTYWNIK "POTWORNE EMOCJE"

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie online pt. POZYTYWNIK „POTWORNE EMOCJE”.

Skąd ta WYJĄTKOWOŚĆ?

Szkolenie to łączą ze sobą warsztaty scrapbooking'u z pracą wychowawczą na temat emocji.

Czym jest POZYTYWNIK?

To własnoręcznie wykonana książeczka, w której oprócz zdjęć umieścimy „złote myśli”, pełne ciepła i optymizmu oraz pomysłów na to, jak przetrwać trudne chwile.

Warsztaty powstały z myślą o rodzicach, którzy w dobie pandemii stanęli przed zadaniem wspierania swoich pociech w nieprzyjemnych emocjach. Pozytywnik to również świetna pomoc dydaktyczna w pracy terapeutycznej i wychowawczej.

W świat emocji zabiorą nas sympatyczne stworki, które przejawiają charakterystyczne objawy radości, złości, strachu i wstrętu. Dzięki nim będzie można poruszyć następujące tematy:

Po co komu smutek?

Jak poradzić sobie ze złością?

Co dobrego podpowiada nam strach?

Dlaczego w sukcesie przydaje się porażka?

… itp.

FORMA WARSZTATÓW:

Warsztaty odbędą się w formie LIVE (NA ŻYWO) w zamkniętej grupie FB. Po zakończonej transmisji uczestnicy otrzymują bezterminowy dostęp do nagranego filmu z warsztatów.

HARMONOGRAM:

14 - 28.05.20 - zapisy i płatności,
01 - 02.06.20 - wysyłka lub odbiór KIT-ów,
08.06.20, godz. 18:00 - 20:00 - I cześć warsztatów online,
09.06.20, godz. 18:00 - 20:00 - II część warsztatów online.

CENA:

- cena warsztatów z KIT-em – 95 zł. (+13 zł. kurier)
- cena warsztatów bez materiałów – 50 zł.

Materiały warsztatowe (KIT) do odbioru osobistego w Siemianowicach Śl., w Katowicach lub w Jastrzębiu - Zdroju.
W przypadku wysyłki należy doliczyć 13 zł. (kurier).

KIT (materiały do wykonania pozytywnika) zawiera: zestaw papierów, bazę albumową, magnesy, klej, taśmę, ołówek oraz wszystkie niezbędne elementy do wykonania albumu.

Uczestnik warsztatów potrzebuje jedynie mieć własne nożyczki (gilotynę) i linijkę.

Trochę informacji technicznych: 

POZYTYWNIK będzie miał formę ALBUMU HARMONIJKOWEGO. Będzie on formatu 18x18 cm. Stworzymy bazę albumową od podstaw wykorzystując beermat piankowy. Sam pozytywnik pomieści w sobie około 30 zdjęć 9x13 cm.

W trakcie warsztatów przekażemy również informację, w jaki sposób można poszczególne karty poztytywnika wykorzystać do rozwijanie inteligencji emocjonalnej dziecka.

PŁATNOŚĆ:

Prosimy o wpłatę na konto:
Ośrodek Fundacji "Światło-Życie" AKADEMIA SUKCESU
ul. Pomorska 6/15
44-335 Jastrzębie-Zdrój
nr konta: 42124043861111001087029690

Tytuł przelewu: Warsztaty: Potworne emocje + KIT lub Potworne emocje,+ imię i nazwisko uczestnika (oraz nick z Facebooka jeżeli jest inny niż imię i nazwisko), + (NIP nabywcy jeśli ma być wystawiona faktura)

PROWADZĄCY:

Katarzyna Kędzierska "To co kocham to połączenie papieru i farb. Miłośniczka włoskiej kuchni i wszelakich sportów wodnych. Za dziecka mały alchemik - może kiedyś opowiem przy jakiejś okazji :) Na co dzień staram się chwytać ulotne chwile w kadrze aparatu lub przelewać je na papier. Uwielbiam siedzieć w domu jednak kontakt z drugim człowiekiem jest mi niezbędny do życia. Tworzę przede wszystkim by dać upust swojej duszy ale również kocham wszelkiego rodzaju albumy i przestrzenne formy papierowe".

Aurelia Golda – pedagog, socjoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, założycielka oraz kierownik Akademii Sukcesu – Poradni Specjalistycznej Fundacji Światło-Życie w Jastrzębiu – Zdroju.

"W swojej pracy zawodowej kocham to, że udało mi się w niej połączyć kilka moich pasji: pracę z ludźmi i dla ludzi, rękodzieło, muzykę i turystykę górską"

ZAPISY:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Czytaj dalej