AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

ZAKOŃCZENIE AKADEMII SUKCESU - EDYCJA VI

20190616_161455-1

Kolejna edycja Akademii Sukcesu dobiegła końca!

Dnia 16 czerwca, oficjalnie zakończyliśmy kolejną, już VI edycję Akademii Sukcesu!

Z tej okazji spotkaliśmy się wraz z uczestnikami i ich rodzinami, aby wspólnie spędzić niedzielne popołudnie. Tym razem pojechaliśmy do Wisły Wielkiej nad zalew Goczałkowicki. Tam to harcerze i instruktorzy z 11 HDWP „Golęszyce” zorganizowali specjalnie dla nas prawdziwe regaty! To była dla nas wielka lekcja współpracy. Po zabawach na wodzie nadszedł czas słodkiego lenistwa. Uczestnicy wzięli udział w pikniku, podczas którego dzielili się przyniesionymi produktami, grali w karty i zgłębiali tajniki piłki siatkowej. Na koniec czekało nas jeszcze uprzątnięcie po sobie łódek, co wcale nie było lekkim zadaniem. Podczas pikniku nie zabrakło wspólnych rozmów, rodzinnych zdjęć i serdecznych uścisków.

Dziękujemy za udział w wydarzeniu i zachęcamy udziału w następnej edycji! Ogromne podziękowania należą się także 11 Harcerskiej Drużynie Wodnej „Golęszyce”, która pomogła nam w organizacji przedsięwzięcia – dziękujemy!

 Do zobaczenia już we wrześniu.

Zapraszamy do GALERII gdzie można znaleźć zdjęcia z naszej wspaniałej imprezy!

Warsztaty rodzinne - KUFEREK ARTYSTYCZNY - PRZYBOR...
WARSZTATY RODZINNE - OJCÓW 2019
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację