AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS
1 minuta czytania (227 słów)

WYZWANIE 14 - MOJA RODZINKA W KOSMOSIE

Zakr-si-w-domu-21

Kolejne, kreatywne wyzwanie za nami! Lili i Kuba nieźle nas wkręcili w swoje gry planszowe. To był bardzo trudny wybór, ale Lilce udało się zdobyć o dwa głosy więcej. Tym sposobem Lili, czekamy na Twoją propozycję kolejnego zadania!

A w dzisiejszej PULI WYZWAŃ mamy 3 zadania:

  • Wykonaj kosmicznego kota – zadanie od Lilki,
  • Przedstaw nam swoją rodzinkę – zadanie od Mikołaja,
  • Wykonaj kosmiczną farmę – zadanie od Briana i Zuzi,

Maszyna losująca wprawiona w ruch … 3, 2, 1 … i jest!!!

Wyzwanie na dzień 20.04.2020 to:

PRZEDSTAW NAM SWOJĄ RODZINKĘ

– zadanie od Mikołaja!!!

Jak to zrobić? To już zależy od Twojej kreatywności! To może być rysunek, makieta, opowiadanie, figurki zrobione z … z czego tylko chcesz i co znajdziesz w domu. A w jakiej scenerii? Hmm... A potrafisz wyobrazić sobie swoją rodzinkę w kosmosie? 

Na Wasze prace czekam do godz. 20:00. Umieśćcie je w komentarzach pod naszym wyzwaniem. A jutro od godz. 9:00 do 20:00 będziemy głosować na najbardziej kreatywne pomysły. Swój głos będzie można oddać na naszym blogu oraz na fanpagu. Po cichutku przypomnę, że mamy UPOMINKI dla tych, którzy wygrywają nasze głosowanie, oraz biorą regularny udział w zabawie. Kreatywne słoiczki oraz papiery do scraapbookingu przekazała nam pani Katarzyna Kędzierska z MAGISART.  

UWAGA! Napiszcie w komentarzach, co podoba Wam się w pracach innych dzieci. Doceńmy wysiłek innych i podarujmy sobie kilka słów życzliwości!

UDANEJ ZABAWY

 
  1. Komentarze (5)

  2. Dodaj własne
This comment was minimized by the moderator on the site

Cześć!
Tu Marysia z 3a. Nie wiem czy wiecie Ale moja rodzinka to jest zwariowana? I nawet robią mi numery☎️ A tym bardziej siostra czasem kłamie albo mnie wkręca. Albo mój piesek Gucio?. Ma 3 miesiące. Ale wariat, jeszcze czasem gryzie bo to...

Cześć!
Tu Marysia z 3a. Nie wiem czy wiecie Ale moja rodzinka to jest zwariowana? I nawet robią mi numery☎️ A tym bardziej siostra czasem kłamie albo mnie wkręca. Albo mój piesek Gucio?. Ma 3 miesiące. Ale wariat, jeszcze czasem gryzie bo to szczeniak.
A mój tata jeździ do Niemiec. Ma swoją bazę w Polsce i z niej wyjeżdża ciężarówką ?. Chciała bym polecieć w kosmos z rodzinką?

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Witaj Marysiu! Super, że do nas dołączyłaś! Dzięki naszej zabawie i swojej wyobraźni na pewno uda Ci się polecieć w kosmos hehe. A już jutro, kolejne, kosmicznie odlotowe wyzwanie. Mam nadzieję, że weźmiesz w nim udział!!! Śledź nasz blog! W...

Witaj Marysiu! Super, że do nas dołączyłaś! Dzięki naszej zabawie i swojej wyobraźni na pewno uda Ci się polecieć w kosmos hehe. A już jutro, kolejne, kosmicznie odlotowe wyzwanie. Mam nadzieję, że weźmiesz w nim udział!!! Śledź nasz blog! W poniedziałki, środy i piątki pojawiają się nowe wyzwania.

Czytaj więcej
Aurelia Golda
This comment was minimized by the moderator on the site

Maksymilian wraz z kuzynem leci na księżyc.

Maksymilian
Załączniki (1 / 3)
This comment was minimized by the moderator on the site

Super strój Powodzenia w wyprawie na księżyc !

Liliana Bromboszcz
This comment was minimized by the moderator on the site

Witam Cię Maksymilian w naszej zabawie! Kolaż zdjęć! Świetny pomysł! A księżyc jak prawdziwy! Brawo!

Aurelia Golda
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację