AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Wyprawa górska - Magurka Wilkowicka - wspomnienia

AS8

Nie marnując pięknej, kwietniowej pogody, kolejna grupa kadetów Akademii Sukcesu ruszyła na górski szlak. W dniach 21-22.05 odbyła się wycieczka w Beskid Mały, której celem było dotarcie na nocleg do schroniska PTTK na Magurce Wilkowickiej.

AS6

Podczas całej wyprawy na młodych turystów czekało wiele wyzwań. Chłopcy musieli sami zadbać o bilety na pociąg i autobus, kontrolować, na której stacji należy wysiąść oraz bezpiecznie przeprowadzić grupę górskim szlakiem. Po przybyciu do schroniska czekało jeszcze jedno zadanie - samodzielne zbudowanie i rozpalenie ogniska. W tym zadaniu pomogła pani Ada i wiatr. 

AS9

Podczas wieczornych zabaw przy naprawdę wielkim ognisku, spotkała nas miła niespodzianka. Spotkaliśmy się z przedstawicielami grupy rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego. Dzięki ich życzliwości mogliśmy poznać codzienne obowiązkami żołnierza, jego umundurowanie oraz to, co nas najbardziej zainteresowało – broń: strzelby, bistolety, bagnety, naboje. Na chwilę mogliśmy stać się prawdziwymi, odpowiedzialnymi mężczyznami, którzy swojej siły i odwagi używali w celu obrony granic i potrzebujących.

AS7

Podczas całej wyprawy było wiele chwil, podczas których każdy z nas mógł wykazać się swoim sprytem, wytrwałością, siłą i odpowiedzialnością. Kto skorzystał, ten wrócił z wycieczki z poczuciem dumu i zadowolenia z osiągniętego sukcesu!

Zapraszamy do GALERII, gdzie znajdują się zdjęcia z naszej męskiej wyprawy.

W odwiedzinach u naszego Mecenasa Sukcesu
Wyprawa górska - Przegibek - wspomnienia
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację