AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

WARSZTATY RODZINNE - OJCÓW 2019

IMG_20190602_113932b

W dniach 1-2 czerwca 2019 roku odbyły się warsztaty rodzinne w Ojcowie. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział 12 rodzin. Trudno opisać klimat i atmosferę tej imprezy. Wspomnienia są jeszcze bardzo żywe i mocne, wywołują satysfakcję i wzruszenie – takie przyjemne ciepło na sercu.

Zapewne każda rodzinka ma swoje refleksje i przemyślenia. Nam jako organizatorom pozostaje podziękować wszystkim uczestnikom za okazane zaufanie i życzliwość.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od integracji oraz wprowadzenia w świat rodzinnych emocji oraz potrzeb. O tym, jak ważne jest wzajemne słuchanie oraz dbanie o swoje granice przekonywał nas Mateusz Chomicki – psycholog, który towarzyszył nam przez całe warsztaty.

Kolejny blok warsztatów przygotowała Helena Suchodolska. W otoczeniu cudnego lasu oraz przy śpiewie ptaków, pani przyrodnik przeprowadziła nas przez szereg zadań, które uwrażliwiały nie tylko na piękno otaczającej przyrody, ale również na nas samych. Ćwiczenia wymagały od nas współpracy, rozmowy i ustalenia rodzinnej strategii. Chwile śmiechu i zabawy przeplatywane były zadumą i refleksją.

Pierwszy dzień warsztatów zakończyliśmy wspólnymi grami i zabawami. Było grillowanie, mecz piłki nożnej i siatkowej oraz sesje zdjęciowe o zachodzie słońca. Uczyliśmy się również „języka żyrafy”, aby jak najlepiej przekazać swoim bliskim swoje uczucia, to czego doświadczamy i to, co potrzebujemy aby móc budować relacje w naszych rodzinach na szacunku i miłości.

Drugi dzień warsztatów upłynął pod hasłem zwiedzania Ojcowskiego Parku Narodowego. W świat legend oraz historii ukrytych w jaskiniach, skałach oraz zabytkach Ojcowa wprowadziła nas Helacia – nasza pani przewodnik. Sam park był dla nas bardzo łaskawy! Słoneczna pogoda, przepiękne widoki i nietoperze – oto główne wspomnienia z niedzielnego spaceru.

Zapraszamy do GALERII, gdzie można znaleźć zdjęcia z naszych warsztatów.

Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz na wspólnym szlaku!

Aurelia Golda

ZAKOŃCZENIE AKADEMII SUKCESU - EDYCJA VI
WARSZTATY NA STRAŻY POŻARNICZEJ
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację