AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Warsztaty rodzinne - KUFEREK ARTYSTYCZNY - PRZYBORNIK 17.09.19

IMG_20190917_184651okadka

Pierwszy dzwonek, pierwsze lekcje, pierwsze prace domowe ...

Gdzie długopis? Gdzie ołówek? Gdzie gumka?

Teraz już wszystko będzie w jednym miejscu!

Nasi mali artyści przy pomocy swoich najbliższych wykonali PRZYBORNIK NA BIURKO!

Powstawanie małych arcydzieł nadzorowała pani Katarzyna Kedzierska, która dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pracy i nauki było sporo, prawie trzy godziny malowania, klejenia, suszenia i woskowania. Dowiedzieliśmy się, co kryje pojęcie MIXMEDIA, TRÓJKĄT WIZUALNY i "CIAPCIANIE". Jesteście ciekawi co? Śledźcie nadchodzące wydarzenia na stronie www.akademiasukcesu.net albo szukajcie informacji na plakatach. Następne warsztaty już w październiku!

A jak było? Cudownie! Dużo pozytywnych emocji: zachwyt, ciekawość, radość ze wzajemnej pomocy. Zobaczcie sami! Nasze uśmiechnięte buzie i oczy pełne zaciekawienia powiedzą Wam resztę! Zapraszamy do GALERII, gdzie można podejrzeć nasze artstyczne zmagania.

Rodzinne warsztaty artystyczne w Szkole Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu - Zdroju zostały zorganizowane dzięki Fundacji Wawel z rodziną w Programie " Z miłości do radości - serce rośnie - edycja II". Zorganizowało je Stowarzyszenie "DRABINA" przy współpracy z Ośrodkiem Fundacji Światło-Życie AKADEMIA SUKCESU. 

Po drugiej stronie lustra - WARSZTATY 12.10.19
ZAKOŃCZENIE AKADEMII SUKCESU - EDYCJA VI
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację