child-2162408_1920

WARSZTATY: ONA JEST GŁUPIA! Czyli jak budować poczucie własnej wartości dzieci nielubianych i wykluczanych z grupy rówieśniczej?

Ona jest głupia! Ja go nie lubię! - to najczęstszy powód, dla którego jedne dzieci nie chcą integrować się z drugimi - a to nie rzadkie zjawisko!

Niewłaściwa reakcja dorosłych może zaognić konflikt w grupie oraz pogłębić nieakceptowane zachowania dziecka nielubianego.

Zapraszam na warsztaty online, podczas których będziemy poznawać metody i techniki PRACY Z GRUPĄ, dzięki którym dzieci zagrożone wykluczeniem społecznym zostają zaakceptowane i zaczynają współpracować z rówieśnikami.

UWAGA! Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów stacjonarnych bądź online dla GRUP ZORGANIZOWANYCH (np. RADA PEDAGOGICZNA) – kontakt: 518 508 134

PLAN WARSZTATÓW:

Część I:

MECHANIZMY WYKLUCZENIA SPOŁECZNEGO

PRACA Z GRUPĄ W KONFLIKCIE

CzęśćII:

METODY BUDUJĄCE ŚWIADMOŚĆ CZYM JEST POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

METODY UWRAŻLIWIAJĄCE GRUPĘ NA POTRZEBY INNYCH

METODY WZMACNIAJĄCE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

PODSUMOWANIE, WNIOSKI, REFLEKSJE, CZAT Z PROWADZĄCYM

KORZYŚCI:

- bezterminowy dostęp do nagrania z warsztatów

- dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej na Facebooku

- możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącym warsztaty

- materiały szkoleniowe: slajdy z prezentacji, karty pracy (forma elektroniczna)

- zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach (forma papierowa lub elektroniczna)

KOSZT: 80 zł ( + 10 zł za zaświadczenie w formie papierowej)

ZAPISY: FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Po otrzymaniu ZGŁOSZENIA wyślemy do Państwa maila (do 3 dni) z danymi do PRZELEWU. Po zaksięgowaniu przelewu zostanie przesłany mail z LINKIEM do warsztatów.

Prowadzący:

Aurelia Golda – pedagog resocjalizacji, socjoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, coach. Absolwentka Szkoły Trenerów Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii „Plus” Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Szkoły Coachów Grupa SET w Warszawie. Autorka wielu programów rozwojowych: edukacyjnych, wychowawczych i socjoterapeutycznych. Założycielka oraz kierownik Ośrodka Fundacji Światło-Życie AKADEMIA SUKCESU w Jastrzębiu-Zdroju.