AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS
2 minut(y) czytania (323 słów)

ŚWIĘTUJEMY!

Zakr-si-w-domu-18
Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!
 
Dziękuję za przemiły czas wspólnej zabawy. Gratuluję Mikołajowi, który zebrał wczoraj największą ilość głosów za mochołówkę. Mikołaju! Czekam na Twoją propozycję zadania do naszej puli wyzwań!
 
UWAGA! Kolejne wyzwanie w środę po świętach - 15.04.2020 r., godz. 9:00!
 
A przed nami Święta Wielaknocne. Z tej okazji mam dla dzieci szczególne wyzwanie!
 
Wspólne świętowanie to wyjątkowy czas, który może wnieść w nasze życie wiele radości i nadziei. Jak do tej pory spędziliście już w domu, ze swoimi bliskimi, sporo czasu. Zapewne dobrze znacie wszystkie swoje cztery kąty, a żadna szuflada nie skrywa przed Wami tajemnic. Zatem, co można zrobić, aby czas Wielkanocy był wyjątkwy? Aby różnił się od pozostałych dni?

Nie potrzeba tutaj żadnej magii! Wystarczy ciekawość oraz chęć bycia dobrym i życzliwym dla innych! Tak często czekamy, aż rodzice, nauczyciele, koledzy czy rodzeństwo zrobią dla nas coś fajnego i ciekawego. Cieszą nas prezenty i drobne upominki. Zachęcam Was do tego, abyście tym razem to Wy, jak wielkanocny zajączek, podrzucili swoim bliskim dobre słowo bądź pomocny gest. Jest wiele sposobów na to, aby wywołać u innych uśmiech na twarzy. To mogą być najprostsze słowa: dziękuję, proszę, przepraszam oraz mały, życzliwy komplement. Można zaoferować pomoc w codziennych obowiązkach albo podarować komuś drobny upominek: rysunek, kartkę z życzeniami bądź samodzielnie przygotowany posiłek.
 
Jak widzicie, jest wiele sposobów na to, aby świętowanie w domu było wyjątkowym czasem.

Zachęcam Was również do poszukania informacji na temat zbliżających się świąt. Warto wiedzieć, dlaczego na stole pojawia się jajko, babka czy baranek. Mamy wiele wielkanocnych symboli, a za każdym z nich kryje się piękne przesłanie niosące radość, pokój i nadzieję. Porozmawiajcie na ten temat z bliskimi, rodzicami, dziadkami. Możecie poszukać informacji w Internecie. Życzę Wam pasjonującego odkrywania i tworzenia świątecznej atmosfery w domu!
 
Jeśli zrobiliście świąteczne dekoracje, kartki a może przyszykowaliście pyszne jedzonko dla najbliższych, to umieście je w komentarzach!!! Niech i w naszej grze zrobi się świątecznie i kolorowo!
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację