AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Rozmowy na szczycie

okadka

"Rozmowy na szczycie" – pod takim hasłem w dn. 12-13 maja 2018 r. odbyły się rodzinne warsztaty Akademii Sukcesu. Tym razem na górski szlak wraz z naszymi kadetami ruszyli ich rodzice. Naszym celem było zdobycie szczytu Baraniej Góry. Udało się! Jesteśmy z siebie dumni! 

Ale … no właśnie, chyba jeszcze większa radość jest z tego, że ten czas spędziliśmy razem! 

zdjęcie2

Choć wyprawa nie była łatwa - towarzyszył nam deszcz i upał, zmęczenie i niekiedy ból, chcieliśmy jednak zrobić coś, aby relacje w naszych rodzinach były bardziej „ciepłe i puchate”. Dlatego podczas wędrówki pochylaliśmy się nad tematem rozmowy w rodzinie, pogłębianiem wzajemnych więzi i uczyliśmy się mówić „Ja” nie oskarżając i nie raniąc innych. Szczególnie dziękujemy pani leśnik, która pokazała nam, że na otaczający nas świat możemy patrzeć nie tylko oczami.

zdjecie4

Po tej wyprawie jesteśmy pewni, że szczęście, to nie przypadek bądź wygrany los na loterii, to nieustannie podejmowany trud i troska o wspólne dobro, to szacunek, cierpliwość i wrażliwość na drugą osobę. Dla niektórych nasze wspomnienia mogą brzmieć trochę tajemniczo, zapewniamy jednak, że był to bardzo radosny czas. Potwierdzeniem tego są roześmiane twarze naszych uczestników, o czym można przekonać się przeglądając zdjęcia w GALERII.

zdjęcie1

O Akademii Sukcesu na łamach "Dyrektora Szkoły"
W odwiedzinach u naszego Mecenasa Sukcesu
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
niedziela, 08 grudzień 2019
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.

Zdjęcie captcha