AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Podsumowanie Akademii Sukcesu – EDYCJA X

AS_1

Jak przystało na okrągłe liczby, to i w Akademii Sukcesu wiele się działo. Nasza X EDYCJA przebiegała w dość niepewnym czasie.

Pandemia Covid – 19 była dla nas wielkim wyzwaniem. Jednak z pełną świadomością możemy powiedzieć, że PODOŁALIŚMY ZADANIU! Pomimo wielu niepewności, zmieniających się przepisów i obostrzeń udaje nam się doprowadzić nasze zajęcia do końca. Wszyscy młodzi ludzie, którzy chcieli skorzystać z naszej ROZWOJOWEJ OFERTY mieli ku temu możliwość, a Akademia Sukcesu dostrajała się do potrzeb i obowiązujących przepisów.

W rezultacie udało nam się stworzyć 4 grupy rozwojowe, które pracowały od lutego do czerwca. Zmieniliśmy również lokal – nasz nowy adres to Al. Jana Pawła II 1/7. Mamy teraz nasze własne cztery kąty, o które wspólne dbamy. Jest dla nas wielką radością to, że AKADEMIA SUKCESU to nie tylko PORADNIA … ale miejsce, które tworzą wzajemnie wspierające się osby: dzieci, młodzież, rodzice, pedagodzy, terapeuci.

AKADEMIA SUKCESU TO MY!!!

Przy tej okazji wspomnę, że ruszyły już zapisy do AKADEMII SUKCESU - EDYCJA XI - KLIKNIJ W SZCZEGÓŁY.

Pozdrawiam serdecznie

Aurelia Golda

KLEIMY DLA MIŁKA - MARATON KARTKOWY
WARSZTATY MIXMEDIA - DRAGON NOTES
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację