AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

RODZINNY PIKNIK Z GWIAZDAMI

okadka

O tym jak bujna jest wyobraźnia dzieci, przekonali się uczestnicy rodzinnego pikniku, który odbył się 29 września 2018r. na jastrzębskim OWN-ie. Jego organizatorem był Hufiec ZHP, a że gwiazdy były motywem przewodnim, to nie mogło na nim zabraknąć Akademii Sukcesu.

Podczas tej gorącej imprezy w dość chłodny dzień, nasze dzieciaki odpowiedzialne były za przygotowanie gry terenowej. Przebiegała ona pod hasłem "Droga do sukcesu". Oczywiście była to kosmiczna droga, której celem było złapanie swojej gwiazdki z nieba. Śmiałkowie musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniami:

- naprawić statek kosmiczny,

- odgadnąć co zżarła czarna dziura,

- zbudować pojazd kosmiczny,

- wydoić kosmiczną krowę i przejść drogę mleczną,

- pokonać obcych,

- zdać test z wiedzy o wszechświecie.

Jak to z sukcesem bywa, nie zawsze było łatwo i przyjemnie, ale na pewno nie brakowało śmiechu i zabawy. Poszczególne zadania wymyślili nasi twórczy kadeci z Akademii Sukcesu, a przy ich przygotowaniu dzielnie pomagali rodzice.

Cóż się dziwić … przecież ktoś musiał pilnować kosmicznej krowy i czuwać nad tym, aby czarna dziura nie pochłonęła jakiegoś nieuważnego kosmonauty.

Zapraszamy do naszej GALERII, w której można podejrzeć jak bawiliśmy się na pikniku.

OTWARCIE SMOCZEJ AKADEMII
Warsztaty: TRYBIKOWY ŚWIAT - ZAPISY
 
  1. Komentarze (0)

  2. Dodaj własne
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako Gość! Załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, aby dodawać zdjęcia i ominąć antywirusa - CAPTCHA.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację