AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS

Miesiąc maj w Akademii Sukcesu

okadka_ognisko

Czując oddech czerwca na ramieniu pragniemy podzielić się naszymi majowymi wspomnieniami. Niewątpliwie był to bardzo pracowity miesiąc, oprócz różnych warsztatów, regularnie spotykaliśmy się na cotygodniowych zajęciach. Dużo się śmialiśmy, ale bywało też poważnie. Wszystko po to, aby lepiej poznać siebie, swoje możliwości, umiejętności i to, nad czym warto jeszcze popracować, aby stawać się coraz to lepszym człowiekiem.

Zdjęcie2

Przyszedł w końcu czas, kiedy postanowiliśmy trochę odpocząć. Przy tej okazji skorzystaliśmy z zaproszenia jednego z naszych rodziców i udaliśmy się na wspólne ognisko. Jak zwykle Tomek przywitał nas wielkim uśmiechem  i oprowadził nas po swoich ulubionych "dziurach" w okolicy.

Zwieńczeniem imprezki było "kiełbachoparty". Z Tomkiem i jego rodzinką nie żegnamy się na długo, umówiliśmy się już na nocowanie w namiocie!!!

Zdjęcie1

A oto krótka relacja z Akademii Sukcesu jednej z naszych uczestniczek:

Na Akademii Sukcesu poznałam dużo kolegów i koleżanek. Na początku byłam nieśmiała, ale potem nabrałam więcej odwagi i zaczęłam rozmawiać. W końcu miałam wiele przyjaciół! Na zajęciach dużo jest zabaw i gier, rozwija się lub odkrywa swoje talenty. Oprócz zajęć są wspaniałe wycieczki, nawet kilkudniowe! Zachęcam więc wszystkich do udziału w tych zajęciach, bo naprawdę warto!

Maja 12 lat

Więcej zdjęć z ogniaska u Tomka w naszej GALERII.

NA POKŁADZIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI
O Akademii Sukcesu na łamach "Dyrektora Szkoły"
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
czwartek, 27 czerwiec 2019
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.

Zdjęcie captcha