AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS
Zapraszamy na kolejny, artystyczny weekend. Tym razem czeka nas  MARATON ZIMOWY - trochę   powieje chłodem i przyprószy śniegiem, jednak wszystko w gorącej atmosferze, pachnącej dzikim ogrodem i herbatą z cynamonem...  9 LISTOPADA 2019 r. Do wyboru dwa dwa warsztaty: ZIMOWA LATARNIA - koszt 75 zł. godz. 9:00 - 12:30 MROŹNY ALBUM - ko
W miniony poniedziałek, tj. 28 pażdziernika odbyły się w Akademii Sukcesu warsztaty plastyczne. Naszym gościem był pan Robert Bareja, niektórym dzieciom znanym jako dyrektor SP6, ponadto wspoaniały artysta - plastyk, który zechciał podzielić się z nami swoim talentem oraz wiedzą na temat kolorów, symboli w sztuce. Pan Robert podpowiedział nam nie t
Czuję, myślę, działam… - pod takim hasłem przebiegają nasze tegoroczne zajęcia w grupach rozwojowych Akademii Sukcesu.
Po drugiej stronie lustra …” pod takim hasłem minęły nasze warsztaty z MIXED MEDIA, a dokładnie maraton warsztatowy, bo artystycznej pracy poświęciliśmy prawie cały dzień.
Pierwszy dzwonek, pierwsze lekcje, pierwsze prace domowe ... Gdzie długopis? Gdzie ołówek? Gdzie gumka? Teraz już wszystko będzie w jednym miejscu! Nasi mali artyści przy pomocy swoich najbliższych wykonali PRZYBORNIK NA BIURKO!
Kolejna edycja Akademii Sukcesu dobiegła końca! Dnia 16 czerwca, oficjalnie zakończyliśmy kolejną, już VI edycję Akademii Sukcesu!
W dniach 1-2 czerwca 2019 roku odbyły się warsztaty rodzinne w Ojcowie. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział 12 rodzin. Trudno opisać klimat i atmosferę tej imprezy. Wspomnienia są jeszcze bardzo żywe i mocne, wywołują satysfakcję i wzruszenie – takie przyjemne ciepło na sercu.
Miedzy burzą a ulewą w końcu udało nam się zorganizować warsztaty na Straży Pożarnej. Była to wyjątkowa okazja do tego, aby porozmawiać na temat odpowiedzialności, odwagi i zaufania.
Podczas naszych cotygodniowych zajęć Akademii Sukcesu grupa młodzieżowa rozmawiała o emocjach.
"Z jednej mąki" - pod takim hasłem odbyła się gra terenowa zorganizowana dla uczestników Akademii Sukcesu zorganizowana przez instruktorów Hufca ZHP Jastrzebie - Zdrój. Był to dla naszych młodych kadetów sprawdziań ze współpracy i umiejętności pokonania własnych oporów.