AKADEMIA SUKCESU
Naszym celem jest szczery uśmiech każdego dziecka.
Uśmiech płynący z poczucia akceptacji, szacunku i miłości.
O NAS
Pierwszy dzwonek, pierwsze lekcje, pierwsze prace domowe ... Gdzie długopis? Gdzie ołówek? Gdzie gumka? Teraz już wszystko będzie w jednym miejscu! Nasi mali artyści przy pomocy swoich najbliższych wykonali PRZYBORNIK NA BIURKO!
Kolejna edycja Akademii Sukcesu dobiegła końca! Dnia 16 czerwca, oficjalnie zakończyliśmy kolejną, już VI edycję Akademii Sukcesu!
W dniach 1-2 czerwca 2019 roku odbyły się warsztaty rodzinne w Ojcowie. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział 12 rodzin. Trudno opisać klimat i atmosferę tej imprezy. Wspomnienia są jeszcze bardzo żywe i mocne, wywołują satysfakcję i wzruszenie – takie przyjemne ciepło na sercu.
Miedzy burzą a ulewą w końcu udało nam się zorganizować warsztaty na Straży Pożarnej. Była to wyjątkowa okazja do tego, aby porozmawiać na temat odpowiedzialności, odwagi i zaufania.
Podczas naszych cotygodniowych zajęć Akademii Sukcesu grupa młodzieżowa rozmawiała o emocjach.
"Z jednej mąki" - pod takim hasłem odbyła się gra terenowa zorganizowana dla uczestników Akademii Sukcesu zorganizowana przez instruktorów Hufca ZHP Jastrzebie - Zdrój. Był to dla naszych młodych kadetów sprawdziań ze współpracy i umiejętności pokonania własnych oporów. 
Nasze warsztaty kierujemy do rodzin, które pragną swoje więzi rodzinne budować na szacunku, zrozumieniu i akceptacji. To również wspaniała szansa na wspólną przygodę oraz udany weekend w cudownej aurze Ojcowskiego Parku Narodowego. 
Akademia Sukcesu ma już kilkuletnią praktykę wspierania rodzin w wychowaniu młodego człowieka opartą na doświadczeniu sukcesu, szacunku i poczuciu własnej wartości. W marcu br. nasza działalność rozszerzyła się poza granice Jastrzębia-Zdroju, a nawet Polski, bo zostaliśmy poproszeni o przeprowadzenie warsztatów i prelekcji dla nauczycieli, wychowawców, terapeutów oraz animatorów i liderów różnych grup i wspólnot na Ukrainie.
Zapraszamy na kolejne craftowe warsztaty! Tym razem zainspirował nas zbliżający się DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Jednak nasza propozycja może być wykorzystana jako UPOMINEK dla każdej WYJĄTKOWEJ OSOBY! Termin: 12.01.2019r.
Kolekcjonujemy przeróżne gadżety. Trzymamy je w skrytkach i szkatułkach. Gromadzimy rozmaite drobiazgi, które przypominają nam o ważnych chwilach lub osobach. W naszych domach, na półkach można spotkać pamiątkowe zdjęcia oraz wakacyjne pamiątki. To one współtworzą nasze dobre wspomnienia oraz naszą historię. Wiemy, że pamięć jest ulotna, dlate