w imieniu AKADEMII SUKCESU przyznajemy Bankowi Spółdzielczemu w Jastrzębiu - Zdroju.

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu - Zdroju posiada bogatą, ponad 120-letnią tradycję w świadczeniu usług bankowych na terenie województwa śląskiego.

Obok działalności komercyjnej w ramach działań statutowych wspiera różne formy aktywności ze swego otoczenia zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu. Aktywnie włącza się w pomoc wielu przedsięwzięć podejmowanych przez lokalną społeczność świadcząc pomoc zarówno finansową, rzeczową jak i organizacyjną.

 

image
Dzięki Państwa pomocy kolejne dziecko ma możliwość rozwoju i osiągnięcia sukcesu w naszej Akademii
Strona banku
"Akademia Sukcesu wyciąga rękę do młodych ludzi, w których tkwi ukryty niesamowity potencjał, którego sami nie są świadomi. Takie inicjatywy warto wspierać. Szczerze kibicujemy Akademii Sukcesu i jej podopiecznym."
Krzysztof Rodziewicz Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych
z Bankiem Spółdzielczym w Jastrzębiu-Zdroju

Bank Spółdzielczy wspierał nasz projekt od początku jego powstania. Otrzymaliśmy min. środki na zakup materiałów biurowych i pomocy dydaktycznych. W 2016 roku towarzyszył nam w organizacji happeningu „Jestem Twoją Wartością”.

W 2018 roku Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu - Zdroju otrzymał tytuł MECENASA SUKCESU. Tytuł ten przyznajemy firmom, które podejmują się pomocy konkretnemu dziecku w naszej Akademii.